Przedwakacyjne „Karotki” – prelekcje, networking i… marchewkowe ciasto

Czas na 12-ste i ostatnie przed wakacjami spotkanie kobiet z branży IT, ale nie tylko. Tym razem Geek Girls Carrots weźmie na tapetę startupy. Prelegentkami będą: Karolina Jędraszewska i Małgorzata Maksjan.

fot. adrianszalki.pl geek girl fot adrian szalski pl
12 czerwca 2014 17:30 | Bilety: Wstęp wolny

Kolejne spotkanie, ma przynieść kolejne inspiracje. Kto wie? Może prelegentki przybliżając temat startupów i tego jak sprawić by wytrwały na rynku, zachęci Panie po sięganie do tego typu rozwiązań? Karolina i Małgosia opowiedzą o: ShinyBox, który w czerwcu obchodzi swoje drugie urodziny oraz Styllove.com, który wygrał ostatni maraton programistyczny – Nethack.

Agenda
17:30 Powitanie
17:45 Karolina Jędraszewska – „Popularyzacja modelu subskrypcyjnego w Polsce w oparciu o ShinyBox”
18:30 Małgorzata Maksjan – „Startup w dobrym stylu”
19:15 Networking

Kim są zaproszeni goście?

Karolina Jędraszewska – od 2,5 roku związana z branżą e-commerce i marketingiem internetowym. Realizuje się jako product manager ShinyBox, wyznaczając nowe standardy w segmencie beauty box’ów w Polsce. Wcześniej, związana zawodowo z branżą medyczną. Zajmowała się wdrażaniem systemu teleradiologicznego oraz informatyzacją placówek ochrony zdrowia.

Styllove.com – „Dobry pomysł to połowa sukcesu” – to dewiza zespołu Styllove.com Zaczęło się zwyczajnie: ktoś rzucił pomysł, ktoś go podchwycił, pozostali rozwinęli. Ekipa zapaleńców rozważała stworzenie algorytmu, który na podstawie niewielkiej ilości danych wyświetli wyniki, mówiące użytkownikowi, jakim jest typem urody, i jakie kolory, i fasony ubrań będą pasować do niego najlepiej. Każdy wniósł coś innego i każdy z liczącego obecnie dwanaście osób zespołu jest po części autorem sukcesu tego projektu. „Jest nas dużo bo idea jest zaraźliwa – śmieją się członkowie zespołu „Styllove.com”. Mimo, ze każdy z nas jest indywidualistą, łączy nas zapał do pracy i wiara w sukces naszego projektu.”

Spotkanie odbędzie się 12 czerwca (czwartek) o godzinie 17:30 w cowork.mode - obowiązuje wcześniejsza rezerwacja . Wstęp jest bezpłatny.

Po inspirujących prelekcjach odbędzie czas networking w ogrodzie, podczas którego będzie możliwość nawiązania ciekawych znajomości oraz rozmowy o życiu, pracy i nowych pomysłach.

Wczytuję mapę...

Komentarze