Muzyka wraca na salony, czyli koncerty w mieszkaniach

Już niedługo w Szczecinie ruszy bardzo nietypowy cykl kameralnych koncertów, granych w prywatnych mieszkaniach. Cykl muzycznych spotkań „wprowadzających muzykę na salony” zainauguruje koncert zespołu OHO!KOKO.

fot. Aleksandra Korecka oghoko aleksandra korecka
21 czerwca 2014

MieszGranie – bo taką nazwę nosić będzie cykl - to propozycja dla miłośników kameralnych, bliskich spotkań z muzyką. W ramach wydarzenia organizowanego przez serwis Szczecin Główny, artyści grać bedą w mieszkaniach, w rożnych częściach miasta.

Na każdy koncert zaproszonych zostanie 10 słuchaczy, którzy dołożą starań, aby otrzymać darmowe zaproszenie. Pierwszy z nich zaplanowany został na 21 czerwca, a zagra na nim młody, ale świetnie rokujący duet OHO!KOKO, który w 2013 roku zdobył Grand Prix Festiwalu Młodych Talentów.

Co należy zrobić, aby zdobyć zaproszenie na to wydarzenie?

Na początek  musicie zgłosić chęć udziału w konkursie w komentarzu pod postem na fapnpejdżu Szczecina Głównego.  Potem będziecie musieli wydobyć z siebie pokłady pomysłowości i  na wskazany w poście adres wysłać odpowiedź na trzy pytania dotyczące koncertu.

Na wzięcie udziału w zabawie macie czas do 15 czerwca - dziesięciu szczęśliwców otrzyma podwójne zaproszenia na pierwszy koncert w ramach MieszGrania.

Komentarze