Minimal Gate „By MY Side” – underground zawładnie Szczecinem

W latach 90-tych Szczecin często mylony był z Berlinem. Nie chodziło o architekturę, ale muzę i imprezy, które były na naprawdę europejskim poziomie. Teraz Szczecin udowodni, że underground w naszym mieście żyje i ma się dobrze. Czas na piątą odsłonę Minimal Gate.

minimalgate
06 czerwca 2014 22:00

To wydanie będzie wyjątkowe. To nie tylko 5-lecie Minimal Gate, uczcimy również pełnoletność sceniczną weterana szczecińskiego undergroundu Phuture Cube, a jak wiadomo 5+18= impreza „By MY Side”, która odbędzie się 14 czerwca w Odra ZOO. Dwie okazje do świętowania to również dwie sceny wypełnione po brzegi soczystymi dźwiękami. Kto stanie za deckami? m.in. prosto z Mallorca „Lady Diabla” oraz ludziska z ekipy Neuroshocked, Rombanki, Dnb New Face.

Kim jest „Lady Diabla”? Lady Diabla aka Monique Wo – swoje pierwsze kroki za deckami stawiała na początku 2003 w Szczecinie, pod skrzydłami kolektywu Hard Energy.

Swoją pasję rozwijała w rodzinnym mieście przez ponad dwa lata grywając w takich miejscach jak legendarne już Laboratorium czy Lokomotiv Club. W następnych latach zaproszenia przychodziły z coraz to odleglejszych klubów jak Kazamaty (Kołobrzeg), Luzztra (w-wa) czy Domel (Wrocław). Grała również na wielu festiwalach, m.in. Carlsberg Winter Festival w Zakopanym czy Sun Dance Music Festival w Estonii.

Obecnie rezyduje na Mallorce w Hiszpanii gdzie grywa w tutejszych klubach, barach, oraz zamkniętych imprezach, które są organizowane często w secret place’ach, nie zawsze w pełni legalnie, tak jak np. w starym klasztorze czy na dzikich plażach. Monique była również rezydentem w Relase Club na Ibizie, a ostatnio rozpoczęła współpracę z klubem Pimpernel w Monachium.

Przez ponad 11 lat swojej przygody w kraju i za granicą, miała możliwość grać u boku topowych artystów na dużych festiwalach jak i również u boku mało znanych lokalnych dejotów w ciasnych undergroundowych klubach ukrytych z dala od turystycznego zgiełku. Początkowo na jej styl grania miał duży wpływ sąsiadujący ze Szczecinem – Berlin. I choć dziś nadal często się nim inspiruje to stara się by jej sety były mieszanką house, tech-house i techno z miejsc w których mieszkała. Obecnie Monique zajmuje się produkcją, nowymi projektami, współpracą z klubami i instytucjami celem rozwijania sceny muzycznej na Mallorce.

Jakie rytmy zawładną Odra Zoo? Minimal, Techno, Dark Techno, Oldschool Techno, Frenchcore, Breakcore & Hardcore, Deep Atmospheric Pumpin Minimal Dark Techno Tunes

Czas na Line Up:

Blue Garden
(Tech-House, Minimal-Techno, Techno, Dark Techno)

Lady Diabla (Palma de Mallorca/Spain)
Qlf (Forsand/Norway)
Slow Motion Operator (Berlin/Neuroshocked)
Droptech (Szczecin/Neuroshocked)
Sin Sensor (Szczecin/Neuroshocked)
Phuture Cube (Szczecin/Neuroshocked)
Roker (Szczecin)

Red Room
(Frenchcore, Breakcore & Hardcore)

Adam B (Szczecin/D`N`B New Faces)
Stillit (Szczecin/Rombanka SS)
Ri0t (Szczecin/Rombanka SS)
Drewiany (Szczecin/Rombanka SS)
Ciastcore (Szczecin/Rombanka SS)
Pipes (Szczecin/D`N`B New Faces)
Rekcor (Szczecin)

Miejsce: Odra Zoo / Kolumba4
Data: 14.06.2014
Wstęp: 12 pln

na bieżąco informacje pojawiają się na:
www.facebook.com/MinimalGate

Wczytuję mapę...

Komentarze