Stand Up, „Platany” i Teatr Boscha… jesteście gotowi na ostatni dzień Juwenaliów?

To już jest koniec, nie ma już nic… spokojnie to zaśpiewamy dopiero w poniedziałek. Ostatni dzień juwenaliów zapowiada się równie interesująco co poprzednie dzionki i wieczory.

fot. O.Lipar kino projektor publicznosc filmy Ondrej Lipar
25 maja 2014 00:00

W niedzielę będzie można poznać Organizacje Pozarządowa działające na terenie Szczecina. Kto wie? Może obudzi się w Was „wolontaryjne zwierzę”. Na deser Stand Up, będzie można poćwiczyć przeponę podczas zanoszenia się śmiechem. To co? Przechodzimy do programu:

7:00 – 21:00
„Głosuj Bez Meldunku” – do 20 maja można wypełnić wniosek!

Jesteś spoza Szczecina a chcesz wziąć udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego ? – w takim razie akcja „Głosuj Bez Meldunku” jest stworzona dla Ciebie. Nie ważne na kogo głosujesz i jakie masz poglądy polityczne. Co bardzo istotne możliwość głosowania nie wiąże się z żadnymi opłatami i jest bardzo łatwe. Wystarczy uzupełnić wniosek i do 20 maja do godz. 10:00 zostawić go na portierni w dowolnym akademiku US, ZUT lub AM.

Wniosek dostępny pod tym adresem oraz na portierniach we wszystkich akademikach US, ZUT oraz AM.

Osoby zapisane do rejestru wyborców w Szczecinie nie będą mogły zagłosować u siebie w miejscu zameldowania, jeżeli na ostatnią chwile zdecydują się tam pojechać. Wszyscy studenci, którzy zameldowani są poza Szczecinem, jako adres czasowego przebywania podają ulicę Kordeckiego 15 w Szczecinie.

Po tak złożonym wniosku w dniu wyborów tj. 25 maja możesz zagłosować w komisji nr 63
„lista dodatkowa”
Al. Piastów 42
Wydział Technologii Chemii ZUT

Więcej informacji pod nr tel. 793-620-800 lub pawel@juwenalia.szczecin.pl


10:00 – 18:00

Bo fantazja, fantazja jest od tego… przenosimy się do świata fantasy.

Akademickie Centrum Kultury US, niczym szafa przenosząca do Narni, będzie wrotami do świata fantastyki. W programie pokaz filmu, gry oraz prelekcje i dyskusje.


11:00 – 18:00

XII Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI.

Już po raz dwunasty szczecińskie organizacje pozarządowe zapraszają mieszkańców i gości naszego miasta na Wielki Piknik Pasji – czyli XII Szczecińskie Spotkanie Organizacji Pozarządowych POD PLATANAMI.

Ideą Imprezy jest zaprezentowanie mieszkańcom Szczecina oraz przybyłych gości bogatego dorobku oraz potencjału szczecińskiego Sektora pozarządowego. W trakcie Imprezy spotkać będzie można przedstawicieli ponad 100 szczecińskich organizacji pozarządowych, którzy na stoiskach, na scenie i na terenach zielonych prezentować będą swoją działalność oraz zachęcać do podejmowania różnych form aktywności.
Szerzej inicjatywę opiszemy na naszej stronie już wkrótce.


17:00 – 17:30

TEATR BOSCHA – ACK US, ul. Malczewskiego 10-12
TEATR BOSCHA przedstawi humoreskę Jarosława Jakubowskiego pt. „Magik” w wykonaniu Marty Kotowskiej i Macieja Szypy. Reżyseria Teresa Ciborska.


18:00 – 21:00

Stand Up – ACK US, ul. Malczewskiego 10-12

Odkurzcie indeksy, zakopcie kserówki i w radosnym rytmie cha-cha wybierzcie się na 7 edycję Stand Up Szczecin, która odbędzie się w ramach Szczecińskich Juwenaliów 2014!

Gość specjalny majowej edycji to trzech panów Rafał, Piotr i Cezary ukrywających się pod jakże wybuchową nazwą: Atomówcy. O tym, czy posiadają super-moce dowiecie się kiedy wlecą na scenę.

Każdy chętny może również sam rozbawić publiczność. Wystarczy pojawić się na scenie. Wcześniej jednak trzeba wypełnić specjalny formularz, który znajdziecie na tej stronie.


20:00 – 21:00

Msza Święta Akademicka z muzycznym uwielbieniem, kościół pw. NSPJ, pl. Zwycięstwa

Komentarze