Dziecięca Cekinada

Zbliża się kolejna – tym razem specjalna – edycja Cekinady, dedykowana dzieciom. Oprócz możliwości kupienia dziecięcych ubranek i akcesoriów uczestniczki będą miały także możliwość skorzystania z bezpłatnych zabiegów na dłonie. Będzie tez okazja, aby zrobić sobie wystrzałowy makijaż.

fot. A.Sondej Cekinada w 13 Muzach - marzec 2014
24 maja 2014 13:00 - 17:00

Cekinada to cieszący się ogromną popularnością szczeciński kiermasz SWAP i rękodzieła, odbywający się co kilka tygodni pod hasłem „wietrzenia szaf”.

To właśnie tu możemy kupić unikalne cudeńka, które wyszły spod rak lokalnych rękodzielniczek, sprzedać swoje ciuchy lub wzbogacić modową kolekcję o ubrania oferowane przez inne uczestniczki.

Majowa edycja dedykowana będzie dzieciakom, bo właśnie z myślą o nich organizatorki zaprosiły do udziału wszystkich, którzy chcą sprzedać dziecięce ubranka i akcesoria.  Oprócz artykułów dla dzieci będzie także można oczywiście kupić lub sprzedać tradycyjny cekinadowy asortyment, czyli damską odzież i biżuterię.

Tym razem spotkamy się w klubie Słowianin w sobotę, 24 maja. Na uczestniczki czekają miłe niespodzianki – darmowy makijaż i zabiegi na dłonie. Nie zabraknie tez stoiska z kosmetykami.

 

Wczytuję mapę...

Komentarze